„Podatek od miłości” w Kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

0
podatek od milosci
"Podatek od miłości".

Czasami tani podryw może naprawę drogo kosztować… Przekonają się o tym bohaterowie najnowszej komedii romantycznej – „Podatek od miłości”. Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza wszystkich Widzów na premierowe seanse już od najbliższego piątku, 26 stycznia.

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

- reklama -

Debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość… W rolach głównych wystąpiła plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski.

Reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
Scenariusz: Piotr Bronowski, Katarzyna Krzysztopik
Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Czas trwania: 113 min. Od lat: 15 Premiera: 26.01.2018 (Polska)

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/10565/Podatek-od-milosci

podatek od milosci helios

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here