W Krzanowicach otwarto Punkt Przyjęć Dzielnicowego [ZDJĘCIA]

0
policja krzanowice
Asp. sztab. Krzysztof Klimek.

Punkt przyjęć dzielnicowego aspiranta sztabowego Krzysztofa Klimka mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Krzanowicach.

24 stycznia w Krzanowicach odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowego. Jest to wspólna inicjatywa krzyżanowickich policjantów i Andrzeja Strzedulli, burmistrza Krzanowic. Policjanci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej w ramach ogólnopolskiego programu „Dzielnicowy bliżej nas”, postanowili być jeszcze bardziej dostępni dla mieszkańców.

- reklama -

Na wniosek Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach, podkom. Piotra Wądołowskiego, w budynku Urzędu Miejskiego w Krzanowicach został udostępniony pokój dla dzielnicowego, w którym raz w tygodniu pełnił będzie dwugodzinny dyżur. W uroczystej inauguracji funkcjonowania tego punktu przyjęć wzięli udział przedstawiciele policji i samorządu.

Punkt przyjęć dzielnicowego aspiranta sztabowego Krzysztofa Klimka mieści się w budynku Urzędu Miejskiego w Krzanowicach przy ul. Morawskiej 5, pokój nr 3 (na parterze). Będzie czynny w każdą środę w godz. 9:00-11:00. Nr telefonu: (032) 4676 618, 727 032 582.

fot. KPP Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here