Policyjna akcja „Smog”: Mundurowi zatrzymali 13 dowodów rejestracyjnych

1
Policja prowadzi akcję „NURD”
Policja prowadzi akcję „NURD”

Raciborscy policjanci skontrolowali w sumie prawie 100 samochodów. Nie wszystkie pojazdy okazały się być technicznie sprawne.

Wczoraj, tj. 25 stycznia br., policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu prowadzili działania pod kryptonimem „Smog”. Ich celem było wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, a w szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery. Podobne działania prowadzone były na terenie całego województwa śląskiego.

- reklama -

W sumie stróże prawa skontrolowali 97 pojazdów. Nie stwierdzili nieprawidłowości w omawianej tematyce, jednakże zatrzymali łącznie 13 dowodów rejestracyjnych za inne nieprawidłowości ujawnione podczas kontroli samochodów, a które związane były z ich stanem technicznym.

publ. /k/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. onkel pyjter

    Ale przecież za smog w polskich warunkach nie odpowiadają samochody tylko niska emsja. Słyszał ktoś o smogu w Polsce latem? Owszem, stare kopcące auta nadają się do naprawy albo od razu na złom ale smogu to one nie powodują. Nie psujcie ludziom w głowach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here