Oscarowe poniedziałki w kinie Helios. Wygraj bilety [WIDEO]

0
twoj vincent kino helios kedzierzyn kozle
"Twój Vincent".

„Twój Vincent”, „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”, „Wszystkie pieniądze świata” i „Niemiłość” – to filmy, które będzie można obejrzeć w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu.

W ramach Kina Konesera w marcu kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza na specjalne pokazy filmów nominowanych do Oscara.

- reklama -

Podczas „Oscarowych poniedziałków” kino pokaże następujące filmy:

  • 5 marca „Twój Vincent”
  • 12 marca „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”
  • 19 marca „Wszystkie pieniądze świata”
  • 26 marca „Niemiłość”

Szczegóły na stronie: helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Aktualnosci/Szczegoly/id/6277/Oscarowe-poniedzialki-w-Kinie-Helios.

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na pokaz 5 marca. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: w jakiej kategorii nominowany jest do Oscara film „Twój Vincent”? Odpowiedzi należy wysłać do niedzieli 4 marca do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Vincent”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nieodebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here