Maraton grozy w kinie Helios. Wygraj bilety

0
nieznajomi ofiarowanie
"Nieznajomi: Ofiarowanie".

W kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu będzie można obejrzeć filmy: „Nieznajomi”, „Nieznajomi: Ofiarowanie”, „Amityville: Przebudzienie” i „Bye bye man”.

9 marca o godz. 23:00 kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na bezsenną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie wystraszyć. Kino pokaże aż cztery przerażające horrory, w tym premierę i dwa filmy dostępne włącznie na tym maratonie. Na początek „Nieznajomi” i premierowo „Nieznajomi: Ofiarowanie”, a dalej ekskluzywne pokazy filmów „Amityville: Przebudzienie” i „Bye bye man”.

- reklama -

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na pokaz. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto gra rolę Cindy w filmie „Nieznajomi: Ofiarowanie”? Odpowiedzi należy wysłać do czwartku 8 marca do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Maraton”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here