Remont wiaduktu w Nędzy dobiega końca [ZDJĘCIA]

0
wiadukt nedza
Remont wiaduktu w Nędzy.

Inwestycja znajduje się już na etapie robót wykończeniowych. Obecnie wykonawca pracuje nad konstrukcją drogi, podbudową i barierami.

Rozbiórka starego wiaduktu i budowa nowego nad torami kolejowymi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 421 w Nędzy powoli dobiega końca. Wykonawca zgodnie z umową ma czas do 30 czerwca, ale wszystko wygląda na to, że roboty uda się zakończyć wcześniej. Jak informuje Jarosław Kalinik z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach, inwestycja znajduje się już na etapie robót wykończeniowych. Obecnie wykonawca pracuje już nad konstrukcją drogi, podbudową i barierami. – Nie ma opóźnień i już raczej nic nas nie zaskoczy – mówi Jarosław Kalinik. Niewykluczone, że obiekt uda oddać się do użytku już w maju. 1 marca na wiadukcie został już dopuszczony ruch pieszych.

- reklama -

Jednocześnie trwa jeszcze realizowany przez ZDW remont drogi wojewódzkiej – ul. Jana III Sobieskiego w Nędzy. Przebudowywana jest jezdnia, pobocza, chodniki, kanalizacja deszczowa i zjazdy. Roboty powinny się zakończyć do 30 czerwca.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here