Kino Kobiet w kinie Helios: „Kobieta sukcesu” [WIDEO]

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na film
Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na film "Kobieta sukcesu"

W ramach cyklu Kino Kobiet kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na komedię romantyczną „Kobieta sukcesu”.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza wszystkie Panie na najbliższą odsłonę cyklu Kino Kobiet z filmem „Kobieta sukcesu” – lekką, przewrotną komedią romantyczną o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne!

- reklama -

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek uczuciowy przeżywa kryzys, a pod drzwiami jej mieszkania nagle staje młodsza siostra uosabiająca totalny chaos. W roli tytułowej występuje znakomita Agnieszka Więdłocha, a partnerują jej: Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa.

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród (motywem przewodnim marcowych spotkań będą kapelusze – tradycja Kina Kobiet powraca). Cykl seansów dla Pań działa nieprzerwanie od 2011 roku i cieszy się rosnącym powodzeniem. O jego wyjątkowości świadczy wierna i stale rosnąca grupa fanek, które właśnie w ten sposób łączą spotkania w gronie koleżanek z potrzebą bycia na bieżąco z repertuarem kinowym.

Kino Kobiet to gwarancja wspaniałej zabawy! Bilety są już dostępne w sprzedaży. Szczegóły na https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/KinoKobiet/.

kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj