Sukces Barbary Gonski w ogólnopolskim konkursie

0
Barbara Gonska u Remigiusza Rączki w TVP3. Fot. fb.com/basia.gonska
Barbara Gonska u Remigiusza Rączki w TVP3. Fot. fb.com/basia.gonska

Mieszkanka Strzybnika ze swoimi jajkami zdobionymi techniką rytowniczą zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie w Świnoujściu.

Barbara Gonska, mieszkanka Strzybnika, odnosi kolejne sukcesy. W tym roku ze swoimi jajkami zdobionymi techniką rytowniczą zdobyła już wyróżnienie na śląskim konkursie w Bytomiu, była uczestniczką programu kulinarnego u znanego restauratora Remigiusza Rączki, gdzie prezentowała swoje dzieła, a teraz zajęła trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie w Świnoujściu. Na konkurs nadesłano łącznie aż 212 prac.

- reklama -

Barbara Gonska ze Strzybnika prowadzi pracownię artystyczną, wykonuje mnóstwo oryginalnych i nietuzinkowych prac. Jej rękodzieło znane jest w całym regionie, Europie, a nawet świecie. Mówi się o niej, że jednej strony jest miłośniczką tradycji, z drugiej świadomą swojej marki nowoczesna artystka. Prowadzi bloga, aktywnie promuje swój warsztat i region z którego dziedzictwa i zasobów czerpie inspiracje tworząc małe arcydzieła. Ukończyła z wyróżnieniem trudne techniczne studia. Z wykształcenia jest geologiem, z zamiłowania i pasji lubianą i cenioną artystką.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here