Przedpremiery w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety [WIDEO]

0
"Piotruś Królik"

W kinie Helios przedpremierowo będzie można obejrzeć filmy „Luis i obcy”, „Piotruś Królik”, „Tomb Raider”, „Player One” i „Maria Magdalena”.

Kino Helios w Kędzierzynie Koźlu zaprasza na przedpremierowe seanse. Już w drugi dzień świąt na ekranie same filmowe hity:

- reklama -

Luis i obcy – w wersji 2Ddubbing, b/o. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki – oto motto najnowszej komedii familijnej dla dzieci.
https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11463/Luis-i-obcy

Piotruś Królik – w wersji 2D, dubbing, b/o (2-3.04). Zbuntowany królik stara się wkraść do ogrodu warzywnego należącego do rolnika. Kino Helios zaprasza na przedpremierowe seanse komedii „Piotruś Królik” na podstawie kultowych książek Beatrix Potter.
https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11407/Piotrus-Krolik

Tomb Raider – w wersji 2D lub 3D, napisy, dubbing, od 13 lat (2-3.04). Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.
https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11388/Tomb-Raider

Player One – w wersji 2D lub 3D, napisy dubbing, od 13 lat. W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej „wielkanocne jajo”.
https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11247/Player-One

Maria Magdalena – w wersji 2D, dubbing, od 10 lat. Kino Helios zaprasza na pokazy przedpremierowe poruszającego portretu Marii Magdaleny, która dołączyła do Jezusa podczas jego biblijnej wędrówki.
https://www.helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11394/Maria-Magdalena

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybraną przedpremierę 2 kwietnia. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się aktorka grająca tytułową rolę w filmie „Maria Magdalena” z 2018 r.? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 30 kwietnia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Maria Magdalena”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios kedzierzyn kozle przepremiery

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here