„Kacze Opowieści” tylko w kinie Helios

0
"Kacze opowieści"

7 i 8 kwietnia w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu odbędą się przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel – „Kacze Opowieści”.

Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse. Już podczas najbliższego weekendu, 7-8 kwietnia, odbędą się pełne atrakcji przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel – „Kacze Opowieści”. Niezwykłe przygody uwielbianego przez wszystkich Kaczora Donalda, najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu – Sknerusa McKwacza oraz jego rozbrykanych siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia ponownie zawładną ekranami kin w całej Polsce!

- reklama -

Nowe „Kacze Opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na niesamowite przygody! Wszystkie seanse rozpoczną się konkursami z nagrodami, a w holach kin Helios na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje i animacje.

Tych pozytywnych seansów absolutnie nie można przegapić! Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza wszystkich Widzów na wyjątkowe, rodzinne seanse. Szczegóły na stronie www.helios.pl/kaczeopowiesci.

kacze opowiesci kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here