„Kacze opowieści” w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety

0
"Kacze opowieście" w kinie Helios

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu – Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia.

Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza 7 i 8 kwietnia na przedpremierowe pokazy nowego serialu Disney Channel „Kacze Opowieści”. Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

- reklama -

W każdym odcinku pojawią się przełomowe odkrycia, a ponieważ niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem, zanosi się na przygody bez końca! Kino zaprasza na niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu – Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców: Hyzia, Zyzia i Dyzia. Nowe „Kacze Opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi oraz kreatywności. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/HeliosDlaDzieci/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany pokaz 8 kwietnia. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jak nazywają się siostrzeńcy Kaczora Donalda? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 6 kwietnia do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: “Kacze opowieści”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kacze opowiesci kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here