Tancerze MDK Racibórz na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Czeladzi [ZDJĘCIA]

0
Tancerze MDK Racibórz na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Czeladzi
Tancerze MDK Racibórz na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Czeladzi

Na turnieju w Czeladzi rywalizowały pary KTT Rewia i STTS Volta 1. Patryk Ternka i Natalia Siwoń uzyskali kolejny awans w tym roku szkolnym.

Kolejny sukces i awans pary Patryk Ternka i Natalia Siwoń. Tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu po zdobyciu pierwszego miejsca na Turnieju Tańca o Wawelską Czapeczkę w Krakowie uzyskali swój trzeci punkt Premium w klasie G 10-11 lat i tym samym możliwość awansu do wyższej klasy tanecznej F. Oficjalnie przeklasyfikowani zostali na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta Czeladzi, gdzie zajęli drugie miejsce. Na turnieju w Czeladzi wystąpiła też najmłodsza para KTT Rewia, Jakuba Ściborski i Leonie Grzybek, która zdobyła I miejsce i punkt Premium (klasa taneczna H 10-11 lat). Do grona tancerzy rywalizujących na ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego dołączyła para Adam Nagel i Michalina Pitry. Na turnieju w Czeladzi w klasie tanecznej G 14-15 lat zdobyli trzecie miejsce. Nauczycielem par jest Regina Bernat.

- reklama -

Podczas turnieju rywalizowali też wychowankowie STTS Volta 1. Patryk Bawoł i Wiktoria Ściborska zajęli drugie miejsce w kategorii 14-15 lat klasa G i zdobyli punkt Premium. Kacper Powroźnik i Anna Pason wytańczyli trzecie miejsce w kategorii 14-15 lat klasa G, natomiast Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko wywalczyli 10. miejsce w kategorii tańców standardowych powyżej 16 lat klasy D oraz 19. miejsce w kategori tańców latynoamerykańskich powyżej 16 lat klasy C. Nauczycielem par jest Wioletta Cabaj.

fot. MDK
oprac. /kp/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here