Powstaje teledysk do utworu raciborskiego duetu hip-hopowego Dns i Aster [ZDJĘCIA]

6
Powstaje teledysk do utworu pt. „Skarby bezcenne” hip-hopowego duetu Dns i Aster
Powstaje teledysk do utworu pt. „Skarby bezcenne” hip-hopowego duetu Dns i Aster

Utwór pt. „Skarby bezcenne” zapowiada drugą wspólną płytę artystów pt. „Jak kiedyś”, nagraną w studio No Fear Records w Rybniku. Płyta wydana zostanie po 7-letniej przerwie działalności twórczej duetu.

- reklama -

 

W sobotę, 7 kwietnia, w Raciborzu kręcone były zdjęcia do teledysku utworu pt. „Skarby bezcenne” hip-hopowego duetu Dns i Aster. Utwór zapowiada ich drugą wspólną płytę „Jak kiedyś”, nagraną w studio No Fear Records w Rybniku. Płyta wydana zostanie po 7-letniej przerwie działalności twórczej duetu.

Zdjęcia do teledysku kręcone były w miejscach, które są szczególnie ważne oraz bezpośrednio związane z członkami grupy – tj. m.in. na ulicach Rostka, Waryńskiego i Staszica oraz w Piwiarni Warka.

Jak podkreślają wykonawcy, czyli Denis Moik oraz Tomasz Kanclerz, utwór nawiązuje do przeszłości – do ich początków drogi twórczej, spotkań i przeżyć oraz wyborów życiowych. Dla podkreślenia silnych więzi rodzinnych i przyjaźni obecnych w życiu każdego z panów, w zdjęciach wzięły udział także ich rodziny oraz przyjaciele.

W teledysku gościnnie wystąpił także Krzysztof Koziarski, który wykonuje refren utworu „Skarby bezcenne”. Za zdjęcia odpowiedzialna jest ekipa Filmmejkers Studio. Nowa płyta Dns i Aster zapowiadana jest na koniec kwietnia.

Fot. Maciej Brocki

/MB/

- reklama -

6 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here