Kino Helios zaprasza na rodzinne seanse z animacją „Basia”

"Basia" w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do poznania radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić. Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na pozytywne rodzinne seanse podczas najbliższego weekendu, 14 i 15 kwietnia!

- reklama -

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Wszystkie seanse filmowej adaptacji kultowych książek dla dzieci rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holach kin na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje. Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz opcja zakupu biletów dostępne są pod adresem: helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/HeliosDlaDzieci/ Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody zaprasza wszystkich widzów na to pozytywne, familijne wydarzenie już podczas najbliższego weekendu.

basia kino helios

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here