Raperzy z Nędzy na podium w ogólnopolskim konkursie

Raperzy z Nędzy na podium w ogólnopolskim konkursie
Klasa Ia wraz z wychowawczynią Sylwią Linek.

Piosenka „Witaminowy Rap” stworzona przez pierwszoklasistów to tylko jeden z elementów stworzonych do kampanii na rzecz zdrowego trybu życia.

Ogłoszono wyniki zimowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu „Zdrowo jem, więcej wiem”. II miejsce i liczba 489,66 punktów na 500 możliwych świadczy o wielkim zaangażowaniu pierwszoklasistów z Nędzy!

- reklama -

Tym razem klasa I uczestniczyła w kolejnych lekcjach: „W białej krainie – ostrożnie z solą i cukrem” i „Ruch to zdrowie”, a także przeprowadziła kolejne doświadczenia i zdobyła nowe wiadomości. Odbyły się również klasowe konkursy na wykonanie rysunku zdrowych słodyczy oraz historyjki obrazkowej „Baw się z nami – warzywami, owocami!”. Wyniki były zachwycające.

– Zorganizowaliśmy kampanię na rzecz zdrowego trybu życia przygotowując gazetki i prezentując nowo powstałe księgi o zdrowym odżywianiu. Wielkim przedsięwzięciem było przygotowanie muzycznego przedstawienia dla wszystkich klas I-III. Przygotowania były intensywne, sami wykonaliśmy scenografię i rekwizyty do autorskiego tekstu „Witaminowy Rap” promującego zdrowy styl życia. Pracy było wiele, ale warto – w końcu chodzi o nasze zdrowie. Wszystko to motywuje nas do dalszej pracy – podkreśla nauczycielka.

Teraz pierwszoklasiści ruszają z ostatnim wiosennym etapem programu.

oprac./A/

fot. Przedszkole Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here