Majówka w kinie Helios. Wygraj bilety

0
Majówka w kinie Helios
Majówka w kinie Helios

Podczas majówki kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na premierowe seanse filmu o superbohaterach „Avengers. Wojna bez granic”, pełną grozy historię w horrorze „Ciche miejsce”, „Piotruś Królik” – familijny film dla całej rodziny oraz pierwszy film z udziałem papieża Franciszka – „Tam, gdzie mieszka Bóg”.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seanse w majowy długi weekend. Filmy można oglądać codziennie, również 1 i 3 maja. W repertuarze: premierowe seanse znakomitego filmu o superbohaterach „Avengers. Wojna bez granic”, do tego pełna grozy historia w horrorze „Ciche miejsce”, „Piotruś Królik” – familijny film dla całej rodziny oraz pierwszy film z udziałem papieża Franciszka – „Tam, gdzie mieszka Bóg”.

- reklama -

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/Repertuar/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany pokaz filmu „Avengers. Wojna bez granic” w dniach 1-3 maja. Aby je zdobyć, należy wymienić jednego z superbohaterów drużyny Avengers. Odpowiedzi należy wysłać do wtorku 1 maja do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Majówka”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here