Gminny konkurs recytatorski w Borucinie [ZDJĘCIA]

0
Gminny konkurs recytatorski w Borucinie
Gminny konkurs recytatorski w Borucinie

W konkursie pod nazwą „Ojczysta flora i fauna w poezji dziecięcej” wzięli udział uczniowie klas I-III szkół z gminy Krzanowice.

10 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borucinie odbył się gminny konkurs recytatorski pt. „Ojczysta flora i fauna w poezji dziecięcej”. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klas I-III szkół z gminy Krzanowice.

- reklama -

Komisji przewodniczyła Katarzyna Łozińska, a wspierały ją wybrane nauczycielki z poszczególnych szkół. W poszczególnych grupach wiekowych przyznano następujące nagrody: kl. I – 1. miejsce Amelia Holubek (ZSP Borucin), Justyna Fitzner (ZSP Wojnowice), Melania Gliśnik (ZSP Borucin), Julia Płotek (SP w Krzanowicach); 2. miejsce Anna Jaszek (ZSP Wojnowice); 3. miejsce Nicole Nawrat (SP w Krzanowicach), Kamila Nowak (SP w Krzanowicach), Hanna Filus (SP w Krzanowicach). Kl. II – 2. miejsce Emilia Ząbroń (SP w Krzanowicach), Ewelina Gajdeczka (ZSP Borucin); 3. miejsce Marta Matioszek (SP w Krzanowicach), Natalia Waniczk (ZSP Borucin). Kl. III – 1. miejsce Natalia Zemełka (ZSP Borucin), Maria Nowak (SP w Krzanowicach); 2. miejsce Wiktoria Krajs (SP w Krzanowicach), Robert Kolbuch (ZSP Borucin), Samuel Kozubek (SP w Krzanowicach); 3. miejsce Piotr Świerczek (SP w Krzanowicach), Tymoteusz Grzesiczek (SP w Krzanowicach).

fot. UM Krzanowice
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here