Teatrzyk Niewielki wyróżniony na międzynarodowym festiwalu teatralnym

2
Teatrzyk Niewielki z Borucina
Teatrzyk Niewielki z Borucina

Grupa młodych aktorów ze szkoły w Borucinie prowadzona przez Irenę Hlubek otrzymała wyróżnienie za ciekawe połączenie różnych motywów bajkowych podczas XXIV Dziecięcego Festiwalu Teatralnego w Czerwionce-Leszczynach.

Teatrzyk Niewielki uczestniczył w XXIV Dziecięcym Festiwalu Teatralnym w Czerwionce-Leszczynach, który odbył się 17 maja i miał rangę międzynarodowego. Aktorzy ze szkoły w Borucinie wzięli też udział warsztatach z dykcji i improwizacji z aktorami.

- reklama -

W festiwalu tym, który miał tym razem rangę międzynarodowego, uczestniczył zespół teatralny Teremok z Odessy z Ukrainy, z którego aktorami dzieci z Teatrzyku Niewielkiego nawiązały kontakty. – Niestety nie zdążyliśmy zobaczyć ich spektaklu, ale dzięki rozmowom dzieci z Odessy pokazały nam fragmenty spektaklu i zaśpiewały piosenki – relacjonuje Irena Hlubek, instruktorka Teatrzyku Niewielkiego.

Teatrzyk Niewielki – uczniowie klasy IV w składzie: Jaś Szebel, Wiktoria Ploch, Miriam Dudacy, Daria Hnida, Wiktoria Durczok, Emilia Jachim, Agnieszka Wydra, Victoria Wódka i Bartek Kuc zaprezentowali spektakl teatralny „Od bajki do bajki” autorstwa i w reżyserii Ireny Hlubek. Grupa otrzymała wyróżnienie za ciekawe połączenie różnych motywów bajkowych.

tearzyk niewielki

fot. UM Krzanowice
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Atlantydowicz

    Brawo brawo dla całej grupy teatralnej. Pozdrawiam pani Irenko. Wielkie gratulacje.

  2. Irena Hlubek

    Dziekuję. Irena Hlubek z „teatrzykiem Niewielkim”

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here