Ostatnie 3 dni na złożenie wniosku na dotację do działki

dotacje dzialki racibórz 2018
Rodzinne ogrody działkowe, zwane ROD, znajdujące się na terenie Gminy Miasta Racibórz mogą uzyskać z budżetu miasta dotację na ich rozwój.

Urząd Miasta Racibórz przypomina, iż zostało już tylko kilka dni do zakończenia naboru wniosków na dotacje dla działkowiczów. Każdy z ogrodów może ubiegać się aż o 30 tys. zł.

Jeszcze przez trzy dni Urząd miasta zaprasza działkowców do składania wniosków na dotacje, dzięki którym działkowicze będą mogli rozwijać swoje ogrody. Na projekty urząd czeka do 7 czerwca. Wnioski będą rozpatrywane według kolejności ich złożenia. Wnioski mogą składać zarządy ROD-ów, lub osoby upoważnione do występowaniu w imieniu ogrodów.

- reklama -

Na wsparcie rodzinnych ogrodów działkowych przeznaczono 100 tysięcy zł. Każdy ogród może ubiegać się maksymalnie o 30 tysięcy złotych.Wszystkie zasady dotyczące dotyczące zamieszczone są w publikowanym regulaminie na stronie Urzędu Miasta: KLIK

Na co działkowcy będą mogli przeznaczyć pieniądze z dotacji? Otrzymane środki będą mogły być przeznaczone na rozwój ogrodów.

Oto kilka przykładów inwestycji, które będzie można zrealizować dzięki dotacjom:

– doprowadzenie gazu lub prądu

– remont świetlicy

– budowę drogi

oprac./A/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj