Kryminał z Raciborzem w tle w formie audiobooka

0
Kryminał z Raciborzem w tle w formie audiobooka
W 2016 roku opowiadanie szpiegowsko-sensacyjne „Ostatnia Akcja” Lecha Baczyńskiego zostało wyróżnione w konkursie „Racibórz prozą zaczarowany”.

Wyróżnione w 2016 roku w konkursie „Racibórz prozą zaczarowany”, opowiadanie „Ostatnia Akcja”  Lecha Baczyńskiego doczekało się wydawania w formie audiobooka. Szpiegowsko – sensacyjna historię można odsłuchać w serwisie YouTube.


Uczestnicy konkursu „Racibórz prozą zaczarowany” organizowanego przez raciborską bibliotekę nie spoczywają na laurach! Przykładem jest wyróżnione w 2016 roku opowiadanie szpiegowsko-sensacyjne Lecha Baczyńskiego „Ostatnia Akcja”, które teraz zostało nagrane w formie audiobooka.

- reklama -

Lech Baczyński otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Racibórz prozą zaczarowany” organizowanym co roku przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu i Urząd Miasta Racibórz. Przypomnijmy, szczęśliwy dla Pana Lecha konkurs odbył się w 2016 roku kiedy to tematem przewodnim było opowiadanie kryminalne, oczywiście z Raciborzem w tle. Od wczoraj „Ostatnia akcja”, czytana przez profesjonalnego lektora – Jana Skupińskiego jest dostępna do darmowego odsłuchania w serwisie YouTube: KLIK

– Panu Lechowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych literackich sukcesów a pozostałych zapraszamy do udziału w nowej edycji naszego konkursu. Tym razem czekamy na historie miłosne! Szczegółowy regulamin na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

oprac./A/

fot. MiPBP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here