Pippi Pończoszanka wystąpiła w Nędzy [ZDJĘCIA]

"Pippi Pończoszanka" w Nędzy

Widowisko odbyło się w ramach akcji „Lato w teatrze” realizowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie z zaangażowaniem aktorów z Teatru Pinokio w Łodzi.

W minioną sobotę na stadionie w Nędzy został wystawiony spektakl „Pippi Pończoszanka” w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Widowisko odbyło się w ramach akcji „Lato w teatrze” realizowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie z zaangażowaniem aktorów z Teatru Pinokio w Łodzi. – Świetna gra aktorska, fenomenalne zgranie dźwięku i światła, elementy akrobatyki, energiczny „dialog” sceniczny z publicznością – te elementy złożyły się na niesamowite wrażenia, jakich dostarczył widzom spektakl „Pippi Pończoszanka” – relacjonuje Urząd Gminy Nędza.

- reklama -

Spektakl włącznie z warsztatami teatralnymi było częścią trasy objazdowej po Polsce południowej. Spektakl został wcześniej wystawiony w Kuźni Raciborskiej, natomiast 6 sierpnia zostanie zaprezentowany w Krzanowicach. W działanie były zaangażowane miejscowe ośrodki kultury z poszczególnych miejscowości.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj