MIRAŻ na warsztatach wokalnych w Opawie [ZDJĘCIA]

0
Miraż w Opawie
Warsztaty zwieńczył Koncert PRO RADOST II, który zorganizowała Pani Jaroslava Polakova - była dyrektor Strediska Volnego Czasu w Opavie.

Młodzież z zespołu wokalnego MIRAŻ gościła w mieście Opawa. Celem wyjazdu młodych muzyków były polsko-czeskich warsztaty wokalne. Warsztaty zwieńczył Koncert PRO RADOST II.
W dniu 4.09.2018r. zespół wokalny MIRAŻ Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu brał udział w polsko-czeskich warsztatach wokalnych w mieście Opava (Czechy), które miały miejsce na terenie opawskiej Szkoły Muzycznej. Prowadziły je Panie: Elżbieta Biskup – nauczyciel i prowadząca zespół MIRAŻ oraz Pani Zuzanna Vavrova – nauczyciel śpiewu Szkoły Muzycznej w Opavie. Warsztaty zwieńczył Koncert PRO RADOST II, który zorganizowała Pani Jaroslava Polakova – była dyrektor Strediska Volnego Czasu w Opavie. Był on również swoistym „pożegnaniem” i podziękowaniem dla Pani Jarki – m.in. długoletniego orędownika współpracy pomiędzy Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu a Strediskiem Volneho Czasu w Opavie. Pani Jarka niestety, na stałe rozstaje się z działalnością edukacyjno-kulturalną w mieście Opava.

Zespół wokalny MIRAŻ będzie mógł teraz współpracować z wokalistami opawskiej Szkoły Muzycznej – pierwsze efekty tej współpracy mogliśmy podziwiać wczoraj, podczas Koncertu w centrum miasta Opava. Młodzież zespołu wokalnego MIRAŻ wraz z jego prowadzącą- Elżbietą Biskup dziękują Radzie Rodziców działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu za pomoc w organizacji przejazdu do Opavy.

- reklama -

oprac./A/

fot. MDK Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here