Dożynki Miejskie i Otwarcie miejskiego stadionu lekkoatletycznego – co jeszcze w ten weekend?

Plakat-otwarcie-stadionu-miejskiego

Nadchodzący weekend zapowiada świetną zabawę podczas Dożynek Miejskich, jak również wiele atrakcji sportowych podczas Otwarcie miejskiego stadionu lekkoatletycznego.

W piątek 14 września w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w bibliotece na Ostrogu odbędzie się wykład pod tytułem „Racibórz w dobie odzyskania niepodległości.

- reklama -

W sobotę 15 września rozpoczną się dwudniowe Dożynki Miejskie Racibórz-Sudół-Studzienna. Na dwa dni imprezy przygotowano wiele atrakcji. Również w sobotę w Raciborzu odbędzie się zbiórka elektrośmieci. W zamian za odpady uczestnicy dostaną sadzonkę krzewu lub kwiatu. 15 września odbędzie się także uroczyste otwarcie miejskiego stadionu lekkoatletycznego. Organizatorzy przygotowali sportowe atrakcje. W weekend 15-16 września odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Spotkałem Pana. W programie m. in. wspólne modlitwy, konferencje, koncerty i warsztaty wokalne z Beatą Bednarz. 15 września Fundacja na Rzecz Ochrony Dóbr Kultury im. H. Himmla organizuje w Pałacu w Rzuchowie piknik z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa.

W niedzielę 16 września na starym przejściu granicznym w Chałupkach odbędzie się kolejna edycja Jarmarku na granicy. Tego samego dnia w Pietrowicach Wielkich  odbędą się Motocyklowe Nieszpory Dziękczynne  – „Śpiewaj jak król Dawid” – to hasło kolejnej edycji.

 – sprawdź, jakie jeszcze wydarzenia przygotowano na zbliżający się weekend.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

oprac./A/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here