Aktywna sobota, czyli Dzień Otwarty Akademii Fitness

Dzien Otwarty Akademii Fitness (11)

17 różnych treningów dla osób w każdym wieku, porady dietetyka, badania skanerem biofotonicznym, karnety w specjalnych cenach oraz degustacja fit przekąsek- to wszystko, a nawet więcej odbywało się w sobotę, 29 września w Akademii Fitness, podczas Dnia Otwartego.

Chłodne, jesienne poranki nie muszą być szarobure i nostalgiczne, o czym z pewnością przekonali się wszyscy ci, którzy 29 września odwiedzili klub fitness przy ul. Ocickiej 4. Właściciele wraz z instruktorami, po raz kolejny zorganizowali Dzień Otwarty Akademii Fitness. Miejsca, gdzie nie tylko zadbamy o sylwetkę i kondycję, ale również dobre samopoczucie. Naładujemy się porządną dawką endorfin i spędzimy czas w miłej atmosferze.

- reklama -

Dla wszystkich, którzy sobotnie przedpołudnie postanowili spędzić w Akademii przygotowano 17 różnych zająć. Energiczny poranek zaczął się Jogą dla początkujących, którą poprowadziła instruktorka Iza Witek. Pół godziny później na salę zaproszono seniorów, bo dla nich instruktorka i właścicielka klubu przygotowała zajęcia Aktywni 50 +, a Ania Zuzia Kazimierczuk Aktywny Poranek. O poranku odbył się również Pilates z Anią Leśniak- Stęc oraz Pilates zaawansowany z Agatą Grygutis. Z kolei na drugiej sali Dawid Węgrzyn i Ewa Koczwara prowadzili TRX Circuit oraz Funkcjonal Floor.

Z każdą godziną ćwiczenia nabierały większego tempa, a do Akademii przybywało coraz więcej osób nastawionych na aktywność fizyczną. Monika Magdewicz prowadziła Fit-Mix, a Ania Leśniak- Stęc Body Shape. Na drugiej sali instruktorka Ania Grzelak ćwiczyła z uczestnikami Brzuchomanię i TBC. Nieco później Monika Magdewicz zachęcała do udziału w Body Slim, a Ania Grzelak w Turbo Spalaniu.

Michalina Bogusz poprowadziła Step & Shape, natomiast Alicja Multaniak Step Funkcjonalny. Nowością, były zajęcia z Asią Głombik – trening Multipersonalny. – Wykonuje się go tak samo, jak trening personalny, ale nie w pojedynkę, a w małych kameralnych grupach. Można zapisać się z przyjaciółmi, partnerem, znajomymi z pracy i wspólnie, aktywnie spędzać czas wykonując ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera personalnego – wyjaśnia Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

 

Na zakończenie, punktualnie w południe Agnieszka Stępkowska, Alicja Multaniak i Grzegorz Sumik, czyli super trio wprowadziło uczestników w gorące Latino dance. Dzięki latynoamerykańskim rytmom i świetnym układom tanecznym wszyscy zostali naładowani pozytywną energią na dalszą część weekendu. Wyciskane były „7 poty”, a mimo to uczestnicy wychodzili z sali z uśmiechem i satysfakcją.

Osoby, które w ten dzień odwiedziły klub mogły również degustować fit smakołyki z Ekobistro „BeFit”, skorzystać z konsultacji dietetyka. A o prawidłowe nawodnienie po zajęciach zadbały ZWiK z Raciborza.

– Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas, cieszymy się, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że osoby, które odwiedziły nas w sobotę znajdą idealne zajęcia dla siebie wspólnie spalać zbędne kalorie z udziałem naszych wspaniałych instruktorów. Atmosfera, która towarzyszyła podczas dnia otwartego była fantastyczna. Mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy, wspólnych zdjęć i niekończących się opowieści. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim klientom i naszym instruktorom za tak wspaniały dzień – podsumowali Joanna i Marek Armatys.

Wrażenia uczestników:

Pani Krystyna, uczestniczka zajęć Aktywni 50 + – do Akademii przychodzę od 5 lat, ze względów zdrowotnych musiałam zrobić sobie przerwę, ale brakowało mi tej atmosfery i ćwiczeń. Teraz na reszcie mogę kontynuować zajęcia, co mnie bardzo cieszy.

Małżeństwo Ania i Dawid, uczestniczą w zajęciach TRX i Treningu Funkcjonalnym – Klub oferuje bardzo wiele ciekawych ćwiczeń, więc postanowiliśmy skorzystać z oferty. Pierwszy raz przyszliśmy tu 1,5 roku temu. Zapisaliśmy się na TRX oraz trening funkcjonalny. Zajęcie te bardzo dobrze wpływają na kondycję i pracę mięśni. Fachowa pomoc instruktorów i miła atmosfera sprawiają, że z chęcią wraca się na salę ćwiczeń.

Pani Beata, uczestniczka zajęć Body Slim i Turbo Spalania – zajęcia są rewelacyjne! Intensywność i różnorodność ćwiczeń sprawiają, że są bardzo energetyczne. Do Akademii chodzę od początku, są tu świetni ludzie tworzący niepowtarzalną atmosferę.

fot. Aleksandra Dik/ Adventure Media, Grzegorz Witek/ GW Studio

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here