Maja Ostaszewska martwi się o zdrowie rybniczan. Powodem jest smog.

1
Maja Ostaszewska krytykuje Rybnik za smog. fot.: instagram.com/ostaszewskamaja_official

Od 9 stycznia do Rybnika po raz kolejny zjechała plejada polskich gwiazd filmowych. Właśnie powstaje czwarty sezon głośnego serialu TVN „Diagnoza”. Magistrat za lokowanie produktu turystycznego jakim jest miasto, zapłaci stacji telewizyjnej 300 tys zł. a aktorzy narzekają na smog…

Wśród obsady serialu, poza Maciejem Zakościelnym czy Janem Englertem znalazła się również, znana ze wcześniejszych sezonów, odtwórczyni głównej roli, Maja Ostaszewska, która skrytykowała Rybnik za….. marnej jakości powietrze.

- reklama -

Wczoraj (11.01), umieściła wymowne zdjęcie na swoim Instagramie, na którym pozuje, razem z Maciejem Zakościelnym, z twarzami w połowie zakrytymi szalikami. Aktorka opisała zdjęcie następująco: „Zimowe zdjęcia w Rybniku. Ludzie przemili, atmosfera… tylko ten straszny smog… W Warszawie ciut lepiej, ale zmierzamy w tym samym kierunki. A mogłoby być tak pięknie…”

Zdjęcie doczekało się ponad 16 tys „polubień” i wielu komentarzy. „Prezydent miasta powinien Wam maski zasponsorować! Przecież to praca w trudnych warunkach. Dziś i tak nie najgorzej. Miłego pobytu.” – napisała kejt_happyholic. Maja Ostaszewska postanowiła odnieść się do komentarza internautki: „My wpadamy tylko na chwilę, ale myślę o tym jak trudne to musi być dla Was. Ale tak jak pisałam, w Warszawie tylko ciut lepiej. Ściskam!”

/EmZet/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here