Śmiertelny wypadek w Rybniku. Piesza nie miała szans.

1
Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Kozielskiej fot poglądowe: pixabay.com

Na ulicy Górnośląskiej w Rybniku doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej. 57-latka zmarła na miejscu. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło w minioną sobotę (12.01) około 16:45 na ulicy Górnośląskiej w Rybniku. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej przez samochód. Na miejsce ruszyli również strażacy i pogotowie ratunkowe. Pomimo ciężkiej pracy służb, nie udało się uratować życia 57-latki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do potrącenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Kierujący hyundaiem, który brał udział w zdarzeniu, został przebadany na alkomacie. Urządzenie nie wykazało alkoholu w jego organizmie. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia, będą wyjaśniane przez rybnickich śledczych.

- reklama -

Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie przy dojeżdżaniu do skrzyżowań i przejść dla pieszych. Ostrzega także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu na jezdnię.

publ.:/ EmZet/
#kpp Rybnik

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Niestety nie miała najmniejszych szans na przeżycie, piesza poruszała chodnikiem dochodząc do pasów, a miała do nich jeszcze dobre kilka metrów i wtedy skręciła w lewo wchodząc na jezdnię wprost pod koła samochodu jadącego za jej plecami. Prawdopodobnie nawet nie chciała przejść na drugą stronę tylko ominąć zaspę na chodniku kierowca nie miał najmniejszych szans zachować. Zabiła siebie a drugiemu zniszczyła życie…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here