Plebiscyt na Książkę Roku 2018 z raciborską biblioteką. Zgłoś swoją ulubioną!

0

Czy w ubiegłym roku przeczytałeś jakąś interesującą książkę? Która z nowości wydawniczych zasługuje według Ciebie na tytuł najlepszej? Raciborska biblioteka zaprasza swoich czytelników do udziału w Plebiscycie na Książkę Roku 2018. Zgłoszenia do końca stycznia.

Aby wziąć udział w Plebiscycie, należy do 31 stycznia odwiedzić profil Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu na Facebooku – https://www.facebook.com/biblrac, znaleźć post oznaczony hasłem „Książka Roku 2018” i dodać komentarz zawierający: tytuł typowanej książki, imię i nazwisko autora. Wszystkich, którzy nie posiadają konta na Facebooku, biblioteka zachęca do wypełnienia formularzy w dowolnym oddziale lub filii biblioteki – informuje raciborska książnica. 

- reklama -

Do Plebiscytu można zgłaszać tylko książki wydane w 2018 roku i tylko te, które znajdują się w zbiorach raciborskiej biblioteki. Każdy zgłaszający może podać maksymalnie trzy propozycje tytułów. Na zwycięzców plebiscytu, wytypowanych w drodze losowania, czekają atrakcyjne nagrody książkowe.

Szczegółowy regulamin na stronie www.biblrac.pl.

/MiPBP w Raciborzu, oprac. eu/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here