Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na „Ferie w mieście”

RCK zaprasza dzieci i młodzież na zimowe zajęcia

W województwie śląskim dzieci od wczoraj mają ferie. Dzieci i młodzież, która nie wyjedzie jednak poza granice Raciborza, nie musi czuć się pokrzywdzona. Raciborskie Centrum Kultury przygotowało dla najmłodszych mieszkańców miasta bardzo interesującą ofertę na czas zimowego odpoczynku od szkolnych obowiązków.

Już od wczoraj (11.02) trwają warsztaty teatralne pod okiem Manueli Krzykały. Jak dobra to szkoła ruchu i możliwości samorozwoju nie trzeba nikogo przekonywać, bo podopieczni tej znakomitej instruktorki odnoszą sukcesy w całej Polsce.

- reklama -

Od 14 do 15 lutego oraz od 18 do 19 lutego RCK zaprasza na warsztaty fotograficzne. Naukę praktycznego używania migawki i obiektywu poprowadzi Mariusz Gross.

Nie od dzisiaj wiadomo, że teatr rozwija u ludzi wrażliwość, uczy empatii i umiejętności kreatywnego myślenia. Tym chętniej zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Monikę Kubicę – Skabę. Kiedy? Zajęcia będą odbywać się od 18 – 22 lutego.

Zajęcia plastyczne natomiast to niesamowita możliwość rozwinięcia u naszych pociech talentu manualnego z jednej strony, z drugiej zaś niebanalnego i oryginalnego spojrzenia na świat. Na warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Gabrielę Horny zapraszamy już od 18 do 20 lutego.

Jeśli Wasze dziecko marzy o karierze gwiazdy estrady i popularności, którą daje wystep w jednym z licznych w Polsce talent show, to udział w warsztatach wokalnych z interpretacją piosenki pod okiem Piotra Woźniaka może być pierwszym krokiem na drodze do sławy. Na te zajęcia RCK zaprasza już 22 lutego.

Oprócz licznych zajęć prowadzonych przez doświadczonych i utalentowanych instruktorów w ofercie RCK jest także możliwość zapoznania się z ciekawą ofertą filmową. Kino „Przemko” zaprasza na seanse w poniedziałki, środy i piątki. Bilet to tylko 5 złotych!!!

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na plakacie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here