Weekendowe zwiedzanie Zamku Piastowskiego za pół ceny już w marcu

0
Zamek Piastowski w Raciborzu
Zamek Piastowski w Raciborzu

Kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 15 – 17 marca.

Akcja to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych zniżek organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. W tym roku do akcji po raz kolejny włączy się Zamek Piastowski w Raciborzu.

- reklama -

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach to akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, skierowana jest zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno kraju w korzystnych cenach.

W dniach 15 – 17 marca 2019 roku będzie można zwiedzić Zamek Piastowski w Raciborzu oraz kaplicę pw. św. Tomasza Becketa za 2,00 zł/os. Godziny zwiedzania:

Piątek: od 9.00 do 16.00
Sobota: od 10.00 do 18.00
Niedziela: od 10.00 do 18.00

Zwiedzanie odbędzie się co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy prosi się o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 32 700 60 52 lub mailowo pod adresem [email protected]

polska zobacz wiecej
/fot. Zamek Piastowski w Raciborzu publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here