33-latek z Głubczyc wpadł po dwóch latach w Bytomiu

napad rybnik areszt
Mieszkaniec Głubczyc został zatrzymany w Bytomiu

Głubczyccy policjanci we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 33-latek ukrywał się na terenie Śląska. Zatrzymany musi odbyć teraz karę ponad 3 lat więzienia.

Policjanci z Głubczyc wspólnie z policjantami z Opola, od blisko dwóch lat poszukiwali 33-letniego mieszkańca Głubczyc. Mężczyzna ukrywał się przed zasądzoną karą 3 lat więzienia. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że poszukiwany mężczyzna ukrywa się na terenie śląska.

- reklama -

Kryminalni pod koniec lutego udali się do Bytomia w Województwie Śląskim. Tam w jednym z mieszkań miał znajdować się mężczyzna, którym interesowali się policjanci. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Wczesnym rankiem, 33-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Był zaskoczony obecnością w swoim mieszkaniu policjantów i nie stawiał najmniejszego oporu.

Teraz 33-latka czekają ponad 3 lat więzienia. Ma on na swoim koncie wyrok za rozboje oraz kradzieże. Trafił do aresztu w Bytomiu, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

publ.: EmZet
#KPP Głubczyce

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here