Dzień Kobiet z książką w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

0
Dzień Kobiet z książką w raciborskiej bibliotece

Mała czarna, domowe ciasto, „babskie” rozmowy i prezent od raciborskiej biblioteki – zestaw atrakcyjnych nowości książkowych – tak świętowano Dzień Kobiet w bibliotece przy ul. Żorskiej.

Czego, jak nie książek, mogą pragnąć w dniu swojego święta czytające kobiety? Jak co roku filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu przy ul. Żorskiej w Raciborzu zaprosiła czytelniczki do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Była to okazja, żeby w miłej i swobodnej atmosferze, przy filiżance kawy porozmawiać o literaturze i nie tylko. Panie chętnie skorzystały z bogatej oferty nowości książkowych przygotowanych specjalnie na tę okazję, wśród których królowały najbardziej lubiane przez czytelniczki powieści obyczajowe i kryminały.

- reklama -

– Dla naszych czytelniczek mamy jeszcze jeden prezent. W środę, 20 marca, o godz. 18:00 w bibliotece przy Kasprowicza 12 gościć będą autorzy cyklu Szczepankowskiego i powieści „Historia spisana atramentem”, „Kartka ze szwajcarskim adresem” czy „Tylko milion” – Maria Ulatowska i Jacek Skowroński – zaprasza Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here