Laboratorium reklamy w Ekonomiku. Otwarto kolejną pracownię [ZDJĘCIA]

Nowa pracownia w Ekonomiku
Nowa pracownia w Ekonomiku

Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznym w Raciborzu została zaprezentowana ostania z nowo wyremontowanych pracowni do praktycznej nauki zawodu – to laboratorium reklamy wizualnej. W szkołach podległych powiatowi właśnie oddano do użytku aż 20 specjalistycznych sal.

Wyremontowane i wyposażone w specjalistyczny sprzęt i urządzenia pomieszczenia zostały dziś oficjalnie oddane do użytku. W uroczystości uczestniczyli starosta Grzegorz Swoboda, dyrektorzy innych szkół podległych powiatowi, zaproszeni goście oraz nauczyciele i uczniowie.

- reklama -

Za przeprowadzenie inwestycji zgromadzonym przedstawicielom powiatu oraz nauczycielom i podziękował dyrektor ZSE Paweł Ptak.

Podczas prezentacji pracowni uczniowie zaprezentowali się w trakcie ćwiczeń z zakresu reklamy.

Laboratorium jest wyposażone w 17 komputerów stacjonarnych z monitorami LED, laptop, ploter drukujący wielkoformatowy, wielofunkcyjną kopiarkę cyfrową, stół bezcieniowy, sprzęt fotograficzny (m.in. cyfrowa lustrzanka, zestaw lamp błyskowych i oświetleniowych), projektor. Do pracowni zakupiono także wyposażenie meblowe. Laboratorium będzie służyło uczniom kształcącym się na kierunku technik organizacji reklamy. Modernizacja i doposażenie pracowni reklamy kosztowało ponad 280 tysięcy.

Inwestycja w ZSE w Raciborzu została sfinansowana ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektów „Nowoczesne pracownie do praktycznej nauki zawodów w Powiecie Raciborskim” i „Podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Powiecie Raciborskim – CKZiU nr 1 w Raciborzu”, a także ze środków własnych powiatu i szkoły.

fot. Iwona Kwapisz
publ.: EmZet

#Starostwo Powiatowe

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here