Niezachowanie bezpiecznej odległości przyczyną zderzenia w Pszowie

0
wypadek pszow wodzislaw zderzenie wyr
W kolumnę pojazdów, które brały udział w zdarzeniu, na tył forda najechał 76-letni kierowca Toyoty Corolla.

Wezwanie dotyczyło zderzenia czterech samochodów osobowych, w którym ranna została jedna osoba. Na miejscu okazało się, że doszło do dwóch osobnych zdarzeń.

26 marca po godz. 14:00 mundurowi z Wodzisławia Śląskiego odebrali zgłoszenie o wypadku drogowym w Pszowie na ulicy Traugutta. Z informacji przekazanych przez uczestników i świadków zdarzenia wynikało, że kierujący samochodem marki Ford Fusion jadąc ulicą Traugutta w kierunku ulicy Pszowskiej, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Audi, w wyniku czego najechał na jego tył a ten z kolei siłą uderzenia przemieścił się do przodu i uderzył w tył pojazdu marki Peugeot. 26-letni kierowca forda, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

- reklama -

wypadek zderzenie pszow wodzislaw (2)

Chwilę później, w kolumnę pojazdów, które brały udział w zdarzeniu, na tył forda najechał 76-letni kierowca Toyoty Corolla, który również nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, powodując wypadek, w którym ranna została jedna osoba. 73-letnia pasażerka Toyoty ze złamanym nadgarstkiem i stłuczoną klatką piersiową została przewieziona do szpitala.

wypadek zderzenie pszow wodzislaw (1)

/fot. KPP w Wodzisławiu Śląskim publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here