O zwiększeniu sprzedaży i sięganiu po zysk, czyli seminarium z praktykami biznesu

0
biznes szkolenie rig
PUP w Raciborzu zostały wolne środki na szkolenia dla pracowników. Urzędnicy zachęcają pracodawców do skorzystania z tej formy pomocy "Fot. freepik.com

Prelegentami seminarium będą Krzysztof Frydziński i Piotr Skrzypczak, prezesi dużych organizacji i spółek z wieloletnim doświadczeniem w biznesie.

Seminarium oparte będzie wyłącznie na praktycznych przypadkach polskich przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych, które w pełni doświadczyły efektów wdrożenia systemowego zarządzania zyskiem. Przedstawione zostaną rzeczy nieoczywiste, które inspirująco wpływają na ludzi, zmieniają ich podejście, postawę oraz zmieniają systemy planowania i podejmowania decyzji.

- reklama -

– Pamiętajmy, że trudne decyzje podejmuje się w czasie względnej prosperity. W trudniejsze czasy dobrze jest wejść z dobrze zorganizowaną Firmą, odporną na przeciwności losu i zawirowania otoczenia – zachęcają do udziału w szkoleniu organizatorzy.

Spotkanie pomoże znaleźć odpowiedź na szereg kluczowych pytań przedsiębiorcy:
– Czy na produkcie tracę, czy zarabiam?
– Czy największy klient jest na pewno najlepszym klientem?
– Jaki jest potencjał wzrostu mojej firmy i gdzie leży?
– Czy każde zlecenie jest opłacalne?

Szkolenie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00 w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta Racibórz (ul. Batorego 6). Udział w seminarium jest bezpłatny (maksymalnie dwie osoby z jednej firmy). Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2019r. pod adresem mailowym [email protected].

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here