Medale zapaśniczek Unii Racibórz na Mistrzostwach Polski

MKZ Unia Racibórz

Medale podczas Mistrzostw Polski juniorek wywalczyły: Julia Basińska, Natalia Duksa i Julia Łukasiak.

Bardzo udany start zanotowały zapaśniczki Unii Racibórz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Międzyzdrojach. W turnieju wzięły udział trzy zawodniczki raciborskiego klubu i wszystkie zdobyły medale. Srebrne krążki krajowego czempionatu wywalczyły Julia Basińska, rywalizująca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, która startowała w wadze 55 kg. Natomiast z medalem brązowym wróciła do Raciborza Julia Łukasiak, która stanęła na podium w gronie zawodniczek walczących w limicie wagowym 59 kg. Opiekę szkoleniową nad medalistkami sprawuje Krzysztof Ołenczyn. W klasyfikacji drużynowej MKZ Unia Racibórz uplasował się na siódmej pozycji. Wygrał MKS Cement Gryf Chełm.