Antoni Macierewicz odwiedzi Racibórz na zaproszenie Kluby Gazety Polskiej

4
Antoni Macierewicz – urodzony 3 sierpnia 1948r. Działacz opozycji demokratycznej w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w latach 1968–1989, współzałożyciel Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej „KOR”.

Raciborski Klub Gazety Polskiej zaprosił do Raciborza kontrowersyjnego posła PiS Antoniego Macierewicza,  byłego Ministra Obrony Narodowej i przewodniczącego „podkomisji smoleńskiej”.

– Szanowni Państwo, zapraszamy do Raciborza na 9. maja, godz. 17.00. na spotkanie z Posłem na Sejm RP, Panem Antonim Macierewiczem – informują przedstawiciele raciborskiego Klubu Gazety Polskiej. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.

- reklama -

Antoni Macierewicz – Urodzony 3 sierpnia 1948r. Działacz opozycji demokratycznej w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w latach 1968–1989, współzałożyciel Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej „KOR”. W latach 1991–1992 minister spraw wewnętrznych, w 2006 i w 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, w latach 2006–2007 szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, w latach 2015–2018 minister obrony narodowej. Poseł na Sejm RP I, III, IV, VI, VII i VIII kadencji.

EmZet

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. Lisu

  9 mają lepiej nie wychodzić z domu, i trzymać się zdała od ulic. Istnieje ryzyko utraty zdrowia życia lub mienia !!!!!!

 2. Anonim

  Jeżeli przyjedzie autem, to należy po obywatelsku zabrać mu kluczyki.

 3. january

  dokopał sowieckiej agenturze , zlikwidował WSI ; po komentarzach widać ile jeszcze zostało popłuczyn po komuszej agenturze

 4. Racka

  wstyd dla Raciborza taka postać w mieście. Może opowie o swoich powiązaniach z Rosją?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here