OSiR ma swojego Króla! Jest wynik konkursu

Paweł Król został dyrektorem raciborskiego OSiR

Prezydent Miasta Dariusz Polowy ogłosił dziś (25.04), kto zostanie nowym dyrektorem OSIR w Raciborzu.

Spośród pięciu kandydatów, komisja konkursowa składająca się z prezydenta miasta i dwóch jego zastępców – Michała Fity i Dominika Koniecznego – wybrała Pawła Króla- wieloletniego pracownika Rafako, który związany jest z Raciborską Ligą Piłki Siatkowej. Obecnie zasiada w fotelu prezesa ligi oraz jest kapitanem siatkarskiej drużyny Zoo Mar LUNATYCY. W zmaganiach konkursowych pokonał on m.in. dotychczasowego wicedyrektora OSiR – Dariusza Tkocza.

- reklama -

37-letni Paweł Król znany jest w środowisku sportowym, jako sprawny organizator wielu turniejów siatkarskich. W ostatnim czasie to głównie za jego sprawą doszło do zażegnania konfliktu na linii koszykarskiej Ofensywy i RLPS o organizację imprez w Arenie Rafako, które na siebie się nakładały.

– Moim głównym celem w roli dyrektora OSiRu jest rozwiązanie problemów w aquaparku H2ostróg. W miarę możliwości chcę się zająć sprawą lodowiska – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników konkursu. Nowy dyrektor miał przekonać członków komisji również większym otwarciem na imprezy i wydarzenia sportowe, które nie będą obciążać budżetu Ośrodka.

Nowego dyrektora OSIR będziemy mogli zobaczyć na zbliżających się finałach RLPS, w sobotę na hali Rafako, gdzie zagra w meczu finałowym.

EnDe

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Wiadomo było od paru tygodni, że to będzie Król. Nawet Nowiny pisały, że to kumpel Michalaka i faworyt Fity zanim jeszcze konkurs się odbył. Nie znam gościa i nie oceniam nowego dyrektora ale mam prawo do oceny politycznej tej sytuacji, a wygląda ona tak, że kiedyś takie rozstrzygnięcia nazywano „układami, betonem, kolesiostwem”, a dziś nazywa się to z błogosławieństwem Kościoła „dobrą zmianą”. I nie razi mnie fakt, że nowa władza dobiera sobie swoich ludzi ale razi hipokryzja.

  2. Piękny układ. Po co ten konkurs ? Ludzie… nawet napięcia nie było przed ogłoszeniem wyników ??? kiedy następny kabaret?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here