Raciborzanin skradł prawie 10 tys. zł ze sklepu! Jest w rękach policji

0
W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że 27-latek działał z 34-letnim znajomym, z którym wspólnie dokonał kradzieży pieniędzy. fot. policja

Raciborscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który 12 maja br. włamał się do sklepu spożywczego. Jak się okazało, to był dopiero początek jego kłopotów. 

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że 27-latek działał z 34-letnim znajomym, z którym wspólnie dokonał kradzieży pieniędzy ze sklepowej kasetki w kwocie ponad 8 tys zł. Teraz grozi im nawet do 10 lat pobytu w więzieniu.

- reklama -

– Do włamania doszło w niedzielny wieczór 12 maja br. Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osoby lub osób związanych z przestępstwem – mówi Mirosław Szymański z KPP Racibórz

W trakcie przeszukania garażu należącego do jednego ze sprawców kradzieży kryminalni ujawnili 0,62 grama amfetaminy. Sprawcy w trakcie konfrontacji przyznali się do włamania. Policjantom udało się odzyskać część skradzionych pieniędzy. Za czyn którego się dopuścili grozi im nawet do 10 lat pobytu w więzieniu.

EnDe

#KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here