W Raciborzu odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym

0
Mistrzostwa odbędą się 30 czerwca w Raciborzu na terenie firmy Rafako S.A.

Pracownicy firm energetycznych oraz firm współpracujących z sektorem energetycznym będą mogli rywalizować w Raciborzu w Mistrzostwach Polski Energetyków w maratonie rowerowym.

Mistrzostwa odbędą się 30 czerwca w Raciborzu na terenie firmy Rafako S.A. (ul. Łąkowa 33). Zawodnicy biorący udział w imprezie dokonują indywidualnej rejestracji internetowej do 28 czerwca 2019 r.

- reklama -

Rejestracja zawodników drogą internetową możliwa jest przez stronę zapisy.mktime.pl lub stronę bikeateliermaraton.pl (w zakładce rejestracja).

Warunkiem koniecznym do prawidłowego przyjęcia zgłoszenia zawodnika jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz oznaczenie okienka dotyczącego dodatkowej klasyfikacji energetyków. Obowiązuje wyłącznie rejestracja internetowa.

Rywalizacja będzie prowadzona na dystansach PRO oraz HOBBY w ramach Bike Atelier MTB Maratonu Racibórz – Rafako.

Kategorie wiekowe:

Dystans PRO: mężczyźni do 40 roku (urodzeni w roku 1979 i młodsi), mężczyźni powyżej 40 roku (urodzeni w roku 1978 i starsi).

Dystans Hobby: kobiety do 40 roku (urodzone w roku 1979 i młodsze),kobiety powyżej 40 roku (urodzone w roku 1978 i starsze) – w zależności od ilości zgłoszeń mężczyźni do 40 roku (urodzeni w roku 1979 i młodsi) mężczyźni powyżej 40 roku (urodzeni w roku 1978 i starsi).

Aby dołączyć do rywalizacji energetyków, należy w trakcie rejestracji zaznaczyć dodatkowe pole, które umożliwia zgłoszenie do klasyfikacji Mistrzostw Polski Energetyków. Pozostałe możliwości rejestracji są identyczne jak w przypadku pozostałych kategorii Bike Atelier MTB Maraton.

Współorganizatorem imprezy jest Miasto Racibórz. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://bikeateliermaraton.pl/sezon-2019/mtb-maraton-2019-raciborz

EnDe

#UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here