
Rozgrywki piłkarskie objęły rywalizację dziewcząt i chłopców w trzech grupach wiekowych: dzieci, młodzieży z roczników 2003-2005 i licealistów.
W rozgrywkach uczestniczyły 24 drużyny piłkarskie, a rywalizacja odbywała się równolegle na boiskach w Bojszowach, Bieruniu, Imielinie i Lędzinach. W turnieju udział wzięły reprezentacje z Raciborza oraz Wodzisławia Śląskiego.
WYNIKI:
Igrzyska dzieci – dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 13 MS w Żorach
Szkoła Podstawowa nr 40 w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Koniakowie
Igrzyska dzieci – chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 21 w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 18 w Raciborzu
Szkoła Podstawowa nr 23 w Gliwicach
SMS “NOBILITO” w Częstochowie
Igrzyska młodzieży szkolnej – dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 10 w Mikołowie
Szkoła Podstawowa nr 37 w Zabrzu
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 7 w Wodzisławiu Śląskim
Gimnazjum Katolickie SPSK w Częstochowie
Igrzyska młodzieży szkolnej – chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 28 w Wodzisławiu Śląskim
Szkoła Podstawowa nr 10 w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 9 w Częstochowie
Szkoła Podstawowa nr 24 w Rudzie Śląskiej
Licealiada – dziewczęta
I Liceum Ogólnokształcące M. Kopernika w Będzinie
Zespół Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach
II Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu
Licealiada – chłopcy
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 4 w Chorzowie
Liceum Ogólnokształcące MS ŻAPN w Żywcu
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrze
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Częstochowie
Reprezentantki ZSO nr 1 w Raciborzu zajęły IV miejsce w województwie. Stanowi to największe osiągnięcie piłkarskie raciborskiej drużyny w historii rozgrywek na Orlikach.
/Powiat Powiat Bieruńsko-Lędziński publ. c/




![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)



![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






