Zapisz się na kurs angielskiego i rozwijaj kompetencje językowe

Kurs języka angielskiego UE Rybnik
Fot. freepik

Kurs języka angielskiego Business English w Rybniku to świetna forma rozwoju dla przedsiębiorców.

Celem kursu jest weryfikacja aktualnego poziomu znajomości języka angielskiego oraz uzupełnienie i rozwój kompetencji językowych uczestników. Kurs jest formą wsparcia dla przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu, którzy chcą sprawnie posługiwać się językiem angielskim. Ideą kursu jest koncentracja na praktycznych umiejętnościach poprzez kontakt z żywym językiem. Podczas zajęć słuchacze będą brali udział w ćwiczeniach bazujących na realnych sytuacjach biznesowych i aktualnych trendach.

- reklama -

Tematem kursu będą takie zagadnienia jak networking, praca w grupie, obsługa klienta, pieniądze i inwestycje czy negocjacje. Zajęcia obejmą doskonalenie takich umiejętności jak: business skills, communication skills, writing skills, business vocabulary czy grammar for business.

UE Katowice kurs angielskiego Rybnik

Czas trwania kursu to 50 h lekcyjnych i 10 spotkań wg harmonogramu. Zajęcia odbywać się będą w soboty w godz. 9:00 – 13:15 (5h lekcyjnych) w Rybniku, ul. Rudzka 13c, budynek B. Rozpoczęcie kursu 31 sierpnia br. Aby uczestniczyć w kursie należy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.ue.katowice.pl oraz uiścić opłatę w wysokości 990 zł do dnia 17.08.2019 r. na konto Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły na stronie UE w Katowicach: kurs języka angielskiego Business English w Rybniku

/publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj