Cyrk i teatr na FRU Festiwalu 2019

0
Fru Festiwal 2019
Fru Festiwal

Akrobatyczny duet Cia Rampante z Argentyny, arcykomiczny Ian Deadly z Włoch oraz teatr T. Rawa z tajemniczym spektaklem wystąpią na ul. Długiej już 30 i 31 sierpnia podczas Festiwalu FRU.

The People vs Ian Deadly to cyrkowe show arcykomicznego aktora z Włoch, to jest z Wielkiej Brytanii. Niezbyt eleganckie zagrywki z widzami, wirtuozerska żonglerka, manipulacja kapeluszem, techniki muzycznej partycypacji publiczności czy improwizacja to tylko część tego, co Ian robi ze śmiertelną powagą.

- reklama -
Ian Deadly 1
Ian Deadly

Cia Rampante to para aktorów i akrobatów, którzy wywołują zawroty głowy i mocno trzymają w napięciu. Compañìa Rampante to synteza magicznych kapeluszy, koła cyrkowego i nowych form interakcji dwóch ciał. Teatr T.Rawa zagra spektakl „MOMO” łączący liczne style: teatr lalek, teatr przedmiou i japoński teatr ilustracji Kamishibai, dzięki czemu pełen jest rozmachu i stanowi doskonałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych.

Działania odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia 2019 r. w Raciborzu na ul. Długiej podczas Festiwalu Raciborskiej Ulicy FRU.

Organizatorem FRU Festiwalu jest Raciborskie Stowarzyszenie Kulturalne ASK.
Współorganizatorem jest Miasto Racibórz. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Racibórz oraz Samorządu Województwa Śląskiego.

Więcej informacji: www.frufestiwal.pl

/FRU Festiwal publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here