Nowi dyrektorzy raciborskich podstawówek

1
Nowi dyrektorzy
Fot. UM Racibórz

W poniedziałek początek nowego roku szkolnego. W raciborskiej oświacie zaszło kilka zmian. W gronie osób zarządzających szkołami dla których organem prowadzącym jest Miasto Racibórz witamy nowych dyrektorów – czytamy na stronie raciborskiego magistratu.

Patrycja Pol, której powierzono stanowisko dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Raciborzu na 5-letnią kadencję (01.09.2019 – 31.08.2024) .

- reklama -

Marcin Handziuk, któremu powierzono stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu na 5-letnią kadencję 01.09.2019 – 31.08.2024).

Karina Pacułt, pełniąca obowiązki dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 od 05.06.2019 na okres 10 miesięcy.

Jesteśmy przekonani, że doskonałe przygotowanie merytoryczne i wieloletnie doświadczenie zawodowe, połączone z odpowiedzialnością, chęcią do pracy, kreatywnością i troską o powierzoną placówkę, przełożą się na pozytywne efekty ich działalności. Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych planów – czytamy na stronie UM Racibórz.

/UM Racibórz publ. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here