Lokalne Piękno. I edycja konkursu fotograficznego rozstrzygnięta

Lokalne Piękno
Wystawa wszystkich konkursowych prac w MOKSiR Kuźnia Raciborska pod koniec października.

Wyniki konkursu fotograficznego „Lokalne Piękno” ogłoszono podczas pikniku rodzinnego „Dzień Ziemniaka” 21 września 2019 r. w Kuźni Raciborskiej. I miejsce zajął Łukasz Glenc. 

I miejsce zajął Łukasz Glenc, który otrzymał nagrodę rzeczową w postaci roweru górskiego. II miejsce powędrowało do Jakuba Śpiewaka, którzy otrzymał nagrodę rzeczową w postaci namiotu. III miejsce zajęła Anna Wawrzynek, która otrzymała nagrodę rzeczową w postaci aparatu Polaroid Snap.

- reklama -

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za udział pamiątkowym kubkiem z nadrukiem nadesłanej przez siebie pracy. Wystawa wszystkich konkursowych prac w MOKSiR Kuźnia Raciborska pod koniec października.

Komisja Konkursowa składająca się z jedenastu członków dokonała oceny 59 nadesłanych prac. Wszystkie prace spełniły wymagania regulaminu konkursowego. Komisja w swoich ocenach, poza obiektywnymi kryteriami co do zgodności tematycznej, jakości i estetyki prac, wzięła również pod uwagę indywidualność spojrzenia autorów oraz artyzm wykonanych fotografii. Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy prac wyłoniono laureatów. Podczas pikniku z ramienia organizatorów zwycięzców nagrodzili Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Paweł Macha i Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stara Kuźnia Maria Wyszomierska.

Do 25 października 2019 r. wszyscy uczestnicy, którzy nie odebrali kubka ze swoim zdjęciem, mogą to uczynić w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, ul. Słowackiego 4, pokój nr 3 Referat Edukacji, Sportu i Promocji. Po tym terminie nieodebrane kubki, zgodnie z ideą konkursu, będą wykorzystane do promowania gminy.

/UM Kuźnia Raciborska oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here