Kongres MŚP – prawo, marketing i samorząd popularnymi ścieżkami tematycznymi [ZDJĘCIA]

Kongres MŚP
Uczestników kongresu powitał Gospodarz Kongresu - Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony.

Rekordowym powodzeniem podczas II dnia Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw cieszyły się panele i prezentacje odbywające się w ramach ścieżki Akademia Marketingu i Sprzedaży. 

Część oficjalną rozpoczął Krzysztof Sarnecki, inspirując i skłaniając do refleksji na temat kondycji dzisiejszego świata, roli relacji i elastycznego działania, dopasowania się do realiów – wyzwań przed którymi stają dzisiejsi przedsiębiorcy.

- reklama -

Uczestników kongresu powitał Gospodarz Kongresu – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony. Korzystając z możliwości jakie dają multimedia, poprzez filmy ze zgromadzonymi przywitali się Jakub Chełstowski – Marszałek Województwa Śląskiego, Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego, Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski, Marcin Krupa – Prezydent Katowic i Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Obecność wielu międzynarodowych gości zarówno wśród uczestników EKMŚP, jak też prelegentów potwierdza, że deklarowana idea poszukiwania międzynarodowych sojuszy i prowadzenia przedsiębiorczości nie tylko w granicach naszego kraju, jest praktycznie realizowana.

Czytaj całość na PLUSYdlaBIZNESU – Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw dobiega końca 

/źródło: ekmsp.eu oprac. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj