Wygraj bon do Salonu Optycznego Maxima

Maxima Optyk

Do rozdania mamy 25 bonów do Salonu Optycznego Maxima w Raciborzu: 1 x 500 zł, 4 x 100 zł, 20 x 50 zł. Weź udział w konkursie! 

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić stronę Salonu Optycznego Maxima oraz Plusy dla Biznesu oraz odpowiedzieć na pytanie: w którym roku powstał Salon Optyczny Maxima w Raciborzu?

- reklama -

Odpowiedź należy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Konkurs Maxima” oraz swoje imię i nazwisko. Konkurs potrwa do 17 listopada do godz. 23:59. O wygranej poinformujemy 18 listopada drogą mailową.

UWAGA!
Prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami.

Do wygrania jest 25 bonów: 1 x 500 zł dla pierwszej osoby, która udzieli poprawnej odpowiedzi, 4 x 100 zł dla czterech kolejnych osób z poprawną odpowiedzią oraz 20 x 50 zł dla dwudziestu kolejnych osób z poprawną odpowiedzią.

Regulamin konkursu

Wygrywa 25 osób, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzcy konkursu informowani będą o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie Facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

W przypadku wygranej, bon nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

/c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj