Świetny występ kuźniańskich Spartan na Gali Lucky Punch [ZDJĘCIA]

Świetny występ kuźniańskich Spartan na Gali Lucky Punch
Świetny występ kuźniańskich Spartan na Gali Lucky Punch

Swoje walki wygrali Julian Stencel, Wiesław Kręcisz i Dominik Puterla.

23 listopada w Zdzieszowicach odbyła się Gala Sportów Walki, w której udział wzięło czterech zawodników klubu Sparta Gold Team z Kuźni Raciborskiej.

- reklama -

Widowisko odbyło się na wzór gali zawodowej. Każdy pojedynek stoczony na gali był wcześniej zakontraktowany. Zawodnicy wychodzili do swoich walk przy wybranej muzyce, a same pojedynki toczyły się w oktagonie.

Jako pierwszy ze Sparty walczył Julian Stencel, który zdominował swojego przeciwnika już od samego początku. Podczas walki miał kilka prób poddania przeciwnika, ostatecznie jednak wygrał na punkty. W kolejnym pojedynku świetnie zaprezentował się Wiesław Kręcisz. Nie dając przeciwnikowi szans na zaprezentowanie swoich umiejętności, szybko przejął inicjatywę sprowadzając go do parteru. Świetne umiejętności grapplingowe zaowocowały szybkim poddaniem przeciwnika, dźwignią na staw skokowy. Następny pojedynek, w którym brał udział Dominik Puterla, obfitował w bardzo dobre umiejętności zawodników oraz wiele świetnych akcji. Po bardzo wyrównanej i widowiskowej walce Dominik odniósł zwycięstwo poprzez przewagę punktową.

Ostatnia walka, w której udział brał Grzegorz Wasik, poszła niestety nie po jego myśli. Kuźniański Spartan w wyrównanej walce musiał uznać jednak wyższość przeciwnika.

fot. MKS Sparta
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj