Ostatni moment na składanie prac w konkursie plastycznym „Gwiazdka jak z bajki”

RIG Konkurs Gwiazdka jak z bajki

Raciborska Izba Gospodarcza zachęca uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i placówek do wykorzystania najbliższych dni na stworzenie niepowtarzalnych prac łączących w sobie elementy bajek i świąt. Jury przewiduje aż 6 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. 

Gwiazdka serc już 13 grudnia na deskach Raciborskiego Centrum Kultury, ale tylko do najbliższego piątku, 6 grudnia, można składać prace na konkurs plastyczny towarzyszący wydarzeniu.

- reklama -

Raciborska Izba Gospodarcza zachęca uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i placówek, do wykorzystania najbliższych dni na stworzenie niepowtarzalnych prac łączących w sobie elementy bajek i świąt. Jury przewiduje aż 6 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody czekają!

W tym roku koncert charytatywny to nie tylko występy znanych i lubianych raciborzan, które będzie można zobaczyć 13 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury, ale również konkurs plastyczny zorganizowany przez Raciborską Izbę Gospodarczą przy współudziale Młodzieżowego Domu Kultury.

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy młodych ludzi na temat koncertu i idei, która mu przyświeca, a więc charytatywnej pomocy potrzebującym. Jak podkreślają organizatorzy, być może właśnie wśród uczestników konkursu znajdują się ich następcy, do których będzie należała organizacja kolejnych edycji wydarzenia.

RIG Konkurs plastyczny

– Cieszymy się z tak dużego zainteresowania, spływa do nas mnóstwo prac wykonanych bardzo ciekawymi technikami. Autorzy wykazują się ogromną pomysłowością i talentem, co na pewno nie ułatwi pracy jury. Już teraz dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, a tym którzy „zaspali”, kibicujemy, aby zdążyli oddać swoje prace do 6-go grudnia – mówi Julia Parzonka, autorka tegorocznej scenografii z ramienia RIG i członek jury konkursowego.

W konkursie jest przewidzianych 6 wyróżnień – trzy wyróżnienia w kategorii klasy 4-6 oraz trzy w kategorii klasy 7-8. Sponsorami nagród w konkursie jest Sklep Plastyczny Czarny Kot oraz TEB Edukacja. Prace można składać do 6-go grudnia w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Wyniki konkursu już 11 grudnia, a wystawa wyróżnionych prac 13 grudnia, w dniu koncertu w Raciborskim Centrum Kultury.

Szczegóły konkursu, regulamin i karta zgłoszenia dostępne tutaj. 

/RIG oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj