20 lat Harry’ego Pottera w Polsce. Biblioteka ogłasza konkurs plastyczny

0
Harry Potter
Harry Potter

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu ogłasza Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „20 lat Harry’ego Pottera w Polsce”. Organizatorzy czekają na prace do 29 lutego.

W tym roku raciborska biblioteka będzie świętowała 20 urodziny Harry’ego Pottera. Z tej okazji ogłosiła już wielki konkurs wiedzy z wszystkich siedmiu tomów cyklu „Harry Potter” J.K. Rowling, a teraz zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.

- reklama -

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter”. Prace wraz z odpowiednimi formularzami zgłoszenia należy składać do 29 lutego w oddziałach i filiach raciborskiej biblioteki oraz w bibliotekach powiatu raciborskiego. Uroczystość ogłoszenia wyników zaplanowano na 19 marca o godz. 16:00.

Szczegółowy regulamin i formularze zgłoszenia dostępne tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2135-ogolnopolski-konkurs-plastyczny—-20-lat-harry–039-ego-pottera-w-polsce—.html.

harry potter raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here