Korwin-Mikke odpala petardy przy psie, a Kohut zawiadamia prokuraturę

0
Korwin-Mikke Kohut
Kadr z filmu pt. „Janusz Korwin-Mikke i jego pies ODI na sylwestrowych fajerwerkach z SuperExpresem” umieszczony 31 grudnia 2019 r. na kanale NPTV na portalu YouTube.

Śląski europoseł Łukasz Kohut złożył do Prokuratury Rejonowej w Otwocku zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzętami przez J. Korwin-Mikkego. Chodzi o film, na którym Korwin-Mikke, trzymając psa na smyczy, odpala fajerwerki.

Pochodzący z Rybnika Łukasz Kohut złożył do Prokuratury Rejonowej w Otwocku zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzętami przez J. Korwin-Mikkego, posła Konfederacji. – W dniu 31 grudnia 2019 r. na kanale NPTV znajdującym się na portalu YouTube został zamieszony film pt. „Janusz Korwin-Mikke i jego pies ODI na sylwestrowych fajerwerkach z SuperExpresem”. Na tym nagraniu J. Korwin-Mikke rzuca uprzednio odpalone petardy na ziemię, a pies, którego trzyma na smyczy, próbuje złapać palące się petardy do pyska. Zdaniem europosła Kohuta to zachowanie mogło narazić zwierzę na stres oraz możliwość doznania uszczerbku na zdrowiu lub życiu – napisano w piśmie.

- reklama -

Pełna treść zawiadomienia tutaj

Film, do którego odniósł się Łukasz Kohut poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=D5xMC5vwtb4&feature=youtu.be

/oprac. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here